Prijatie

Čo znamená samotné slovo? Prijať ? Prijat’ samu seba ? Môžeme to rozložiť na rôzne kúsky, ale v skutočnosti je to stav hlbokého vedomia.

Prijímam sa –  prijímam moju duša , moje skutočné , krehké JA , moje fyzické telo. Nie oblečenie, ktoré si práve obliekam, ale vôňu na pokožke, – tú skutočnú , bez rôznych parfémov, každý jeden pramienok mihalníc, každú jednu jazvu … lebo to som skutočnosti JA,  a mohla by som pokračovať ďalej…

Veľa z Vás pozná pocit , keď telo nespolupracuje s Vašim fyzickým telo ? Však ? To je práve , čo hovoria, neexistuje žiadna konzistentnosť. Duša robí veľký hluk! Niekedy až moc veI’ký . Vyšle Vášmu telu správu – haló ?! – toto nebude dobré, to nie je potrebné.

Tak zvyklo  napr. byť, ak  viac dievčat neznesie falošné nechty a umelé mihalnice. Proste im to odpadne , majú rôzne vyrážky , allergie . To všetko je preto, lebo Vaša duša  to nepotrebuje.

Vyvíjate sa. Vaša duša sa učí. Budte pri vedomí. Ste krásne, ako Vás  stvoril Stvoriteľ. Prijmite sa. Počúvajte vzdych Vašej duše. Nikomu sa nikdy neprirovnávajte , – Pretože to všetko ste VY. S láskou Kristin

Related Post